/ Ateliér GLACOVÁ

Naše projekty řešíme jako funkční celek.

Náš příběh začíná v roce 2007, kdy se Petra Glacová rozhodla změnit obor a nastoupila do firmy, která se věnovala návrhům a realizacím koupelen a interiérů. Zde se naplno projevilo její nadání pro design.
Naše projekty řešíme jako funkční celek.
Interiérová tvorba ji nadchla a úplně pohltila. Už tehdy věděla, že to není jen práce, že je to něco, čemu se chce plně věnovat. Stejně nadšení byli i klienti, kteří s ní řešili své domy, byty a kanceláře. To ji přesvědčilo o tom, že tato cesta je pro ni ta pravá. Proto, když se v roce 2009 naskytla příležitost osamostatnit se, neváhala a založila svou vlastní firmu. Byla to otázka srdce, nikoliv rozumu. Všichni jí od tohoto kroku zrazovali. Vždyť rozjíždět podnikání v době krize, v době, kdy se stavebnictví prudce propadá, je přece bláznivé. Naštěstí jí tohle bláznovství zůstalo. Technické vzdělání a zkušenosti ve stavebnictví se nakonec ukázaly být velkou výhodou. Právě spojení vzletné kreativity s technickým myšlením jsou pro její práci typické. Od roku 2009 pracuje Ing. Petra Glacová samostatně ve svém studiu.

01

První krok
Briefing

Prvním krokem naší spolupráce je nezávazná schůzka v našem ateliéru. My se seznámíme s vašimi představami a přáními, vy zase poznáte blíže nás a naši práci. Na této schůzce se také dohodneme na dalším postupu.

02

Druhý krok
Vizualization

Dalším krokem je návštěva stavby, pokud jde o rekonstrukci. Stavbu si vždy zaměříme, jen tak se vyhneme nesrovnalostem mezi výkresovou dokumentací (pokud nějaká původní existuje) a skutečným stavem. Připravíme hrubé náčrty hmoty a vnitřních dispozic a po odsouhlasení připravujeme studii. Vybíráme materiály, barvy, kreslíme pohledy , řezy a prezentujeme celkový koncept.

03

Třetí krok
Realization

Připravíme detailní výkresy pro stavbu, kladečské a vývodové plány, návrh elektroinstalace. Rozkreslíme atypické nábytkové části pro truhláře. Tyto podklady předáme spolupracujícím firmám, které vypracují cenové nabídky na jednotlivá řemesla. Vše nadále koordinujeme a připravujeme celkový rozpočet na stavební i nábytkovou část.

/ Náš tým

Naše stavby jsou vždy funkční, nadčasové a nikdy vás neomrzí.

/ Architektura / Design

Ing. Petra Glacová

+420 602 783 023
glacova@glacova.com
/ Projekt manažer / Projektant

Ing. Jana Polakhova

+420 730 595 639‬
atelier@glacova.com
/ Projekce / Realizace

Karel Šmíd

+420 602 783 027
smid@glacova.com
/ Kancelář

Ing. Petra Kožaná

+420 733 555 365
office@glacova.com

Sledujte naši cestu

Kancelář vedení společnosti
Recepce kaneláří výrobního závodu
schody
drevo-sklo-mramor
fotime-interier
realizace-obklady-sten
realizace-luxusni-vila
realizace-loznice
navrh
i
interier
luxusni-vila-knihovna-mramor
luxusni-vila-toaleta-mramor
luxusni-vila-wellness-dlazba
luxusni-vila-luxusni-koupelna
designove-kreslo
rekonstrukce rodinného domu
grilovací domek
Instagram